Zdroj: http://krucemburk.evangnet.cz/archiv-novinek-a-akci/slavnost-varhan-11.zari-2016  |  Vydáno: 2.8.2016 10:54  |  Autor: jakub.siroky

Slavnost varhan 11. září 2016

Ve spolupráci s městysem Krucemburk zveme širokou veřejnost na Slavnost varhan, při které budou po generální opravě uvedeny do služby naše krucemburské evangelické varhany. Po ranních bohoslužbách (v 10 hodin) proběhne sborový oběd a posezení u kávy na faře. Ve 14 hodin se sejdeme v kostele a uslyšíme varhanní skladby v podání varhanice ze sboru v Borové Dagmar Lapáčkové. Pozvánku naleznete v článku...

Generální oprava varhan si vyžádala několikasettisícovou investici a příspěl na ní, mimojiné, městys Krucemburk. Velkou částku vybrali i členové sboru. Do sbírky na opravu varhan ůze až do konce prázdnin přispět, detaily sdělí farář Marek Vanča.

Pozvánka na slavnost varhan